Seyranlı Moda Hakkında

Seyranlı Tekstil İnş. Nak ve San. Tic. Ltd. Şti. 2008 Yılında ” Mimar Kemalettin Moda Merkezi” inde kurulmuştur. Modern bindallı tasarımlarını Seyranlı Moda markasıyla tüm Türkiye – Avrupa ülkelerine (Almanya, Fransa, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, Hollanda, İtalya) ve diğer ortadoğu ülkelerine (Azerbeycan, İran, Fas, Tunus, Cezayir, Libya ve Suudi Arabistan) ihracat yapmaktadır. Ayrıca Hindistan’dan ithal özel tasarım bindallı ürünlerini ithal etmekte fiyat ve ürün teslimat konusunda gösterdiği özen ile % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Misyonumuz

Geleneksel bindallı  tasarımlarını ,günümüz modern tasarımlarla üreterek türk geleneklerimizin yaşatılmasına katkı sağlamak… www.seyranlimoda.com web adresimizden Seyranlı Moda’nın bu misyona uygun olarak üretilmiş bindallı modellerini görebilirsiniz.

Vizyonumuz

Üretim yapılanmasıyla, çalışanlarıyla, yönetim şeklindeki alçak gönüllülük ve hoşgörü temasını sabit kılarak, sektörde her zaman markalaşma, farklılık ve değişim koşuluyla kaliteden ödün vermeyen profiliyle sektörün içinde bulunduğu pazarda lider olmak.